Актуальні поради Українцям Якого року пісня Юность моя?

Якого року пісня Юность моя?

Реліз “Юности” відбувся в середині травня 2020 року. На цей момент Іван і Михайло Засидкевичі вже були далеко не “ноунеймами”: їхні сингли “Мій шлях”, “Поцілунок” і “Я по частинкам” вже набирали сотні тисяч переглядів на YouTube, а рубрика “Семплірованіе” користувалася на каналі особливим успіхом серед музикантів і бітмейкерів.

на рус. – “Дабро́”) – музичний гурт із Казані, Республіка Татарстан, що складається з двох братів – Івана та Михайла Засідкевичів. Іван і Михайло є продюсерами гурту, а також авторами всіх своїх пісень. Велику популярність гурту принесла 2020 року пісня “Юность”.

З 2009 року Іван і Михайло Засідкевичі стали на пару писати реп, і це можна вважати першим кроком в історії створення гурту Dabro. Однак фактичне утворення колективу відбулося 2013 року, коли хлопці випустили пісню “Ты мой сон”.

Михайло ЗасидкевичІван Засидкевич Dabro/учасники

Related Post

Як зробити мішок для крему з паперу?Як зробити мішок для крему з паперу?

Зробити кондитерський мішок у домашніх умовах можна з підручних засобів, які є у будинку. Візьміть канцелярський файл чи целофановий пакет. Наповніть кремом, міцно зав'яжіть, потім відріжте ножицями нижній куточок. Кондитерський

Як зберігати розливне пиво в пластиковій пляшці?Як зберігати розливне пиво в пластиковій пляшці?

Розливне пиво краще пити відразу, а не закуповувати про запас. Якщо кришка щільно загвинчена через хвилину після наповнення пляшки (тобто встигло вийти атмосферне повітря), то розливне пиво зберігається в пластиковій