Актуальні поради Українцям Як летіти до Маврикія?

Як летіти до Маврикія?

Переліт на Маврикій — звідки є прямі рейси На жаль, прямих регулярних рейсів ні з Москви, ні з Санкт-Петербурга, ні з інших міст Росії немає. З пересадками на Маврикій зараз літають авіакомпанії: Аерофлот – пересадка у Відні, Парижі чи Амстердамі. Для Відня та Амстердама шенгенська віза не потрібна.Mar 16, 2022

Прямі рейси на Маврикій нині відсутні. Найбільш зручний спосіб – щоденні рейси авіакомпаній Air France (через Париж), British Airways (через Лондон), Emirates Airlines (через Дубай). Час у дорозі в середньому становить близько 13-20 годин.

Прямі рейси за напрямом МоскваМаврикій авіакомпанія "Аерофлот" не виконує. Але пропонує рейси з пересадкою в Парижі. Далі можна летіти місцевими авіалініями до Міжнародного аеропорту імені сера Сівусагура Рамгулама (Sir Seewoosagur Ramgoolam Airport), розташованого за 46 кілометрів від столиці острова.

Авіакомпанії, літаючі в Маврикій

  • Turkish Airlines.
  • Emirates.
  • Air France.
  • Austrian Airlines.
  • British Airways.
  • Кондор.
  • Saudia.
  • Air Mauritius.

Related Post

Як стали називати прихильників та противників реформи?Як стали називати прихильників та противників реформи?

Суспільство країни розділилося на прибічників дій церкви і противників реформаторської діяльності. Ті, хто дотримувався політики держави, ухвалили всі оновлення. Їх часто називали ніконівцями.Nov 16, 2022 Противники реформи, з 1788 офіційно

Як зрозуміти, що механічна коробка передач несправна?Як зрозуміти, що механічна коробка передач несправна?

Несправності коробки передач можна встановити за зовнішніми ознаками: шум коробки передач; утруднене включення передач; мимовільне вимикання передач; підтікання олії. Почніть із зовнішнього огляду механічної коробки перемикання передач на предмет олійного

Як дізнатися, скільки у мене цифрових наклейок Магніт?Як дізнатися, скільки у мене цифрових наклейок Магніт?

Баланс наклейок можна переглянути на головній сторінці програми, нижче інформації про накопичені бонуси. Як дізнатися баланс цифрових наклейок, якщо у мене не встановлений мобільний додаток Магніт? Інформація про кількість наклейок