Актуальні поради Українцям Як Моргенштерн допоміг дитині?

Як Моргенштерн допоміг дитині?

Скандально відомий репер допоміг зібрати 168 млн рублів на лікування трирічного хлопчика з діагнозом спинальна м'язова атрофія (СМА). Про закриття збору, який тривав протягом трьох місяців, повідомляє телеграм-канал Mash.Nov 11, 2021

Репер розпочинав акцію не з власної волі Репер Алішер Моргенштерн допоміг закрити збір на купівлю ліки «Золгенсма» для трирічного Іллі Худоби, який страждає на спинальну м'язову атрофію (СМА). Усього хлопчику зібрали 168 млн рублів, цього якраз вистачить на одну життєво важливу ін'єкцію найдорожчого у світі препарату.

Раніше Моргенштерн зізнавався, що спочатку вирішив допомогти хлопчику через особисту вигоду. Але згодом сім'я Іллі стала для рідного артиста. «Я почав допомагати Ілля не тому, що я ангел і чудова людина… Спочатку у мене були корисливі цілі, бо мама хлопчика — майор поліції.

"Ми видихнули". Як живе хлопчик із СМА із Тимашевська, якому Моргенштерн допоміг зібрати 168 млн рублів на лікування У Іллі Худоби – рідкісне генетичне захворювання – спинальна м'язова атрофія (СМА) другого типу. Восени минулого року хлопчику зібрали 168 мільйонів рублів на укол "Золгенсми".

Related Post

Як довго працюють світлодіодні лампи?Як довго працюють світлодіодні лампи?

Щодо терміну служби діодних джерел світла наводяться різні цифри, але завжди йдеться про десятки тисяч годин — від 20000 до 50000. Максимально заявляється період експлуатації світлодіодних лампочок — 50 тисяч

Як довго проходитиме синець під оком?Як довго проходитиме синець під оком?

Заповнений кров'ю простір між кон'юнктивою і склерою, виглядає жахливо, але не несе небезпеки для зору, і в переважній більшості випадків проходить протягом від 2-3 днів до 2-3 тижнів.25 Nov 2021

Як дістатися до пожежної частини в історії Сема?Як дістатися до пожежної частини в історії Сема?

Ідіть у будівлю, позначену маркером. Тут буде пристань та човен. Підніміться нагору, щоб знайти важіль. Потягніть за нього, щоб відчинити ворота. Щоб зарядити усі п'ять пастокВам знадобляться коктейлі Молотова П'ять