Актуальні поради Українцям У чому замочити кролика, щоб був м'яким?

У чому замочити кролика, щоб був м'яким?

Вимочувати можна у звичайній чистій воді, у молоці, слабкому розчині оцту чи вина. Часом коригуйте процес самостійно залежно від ваших ресурсів. Можна залишити м'ясо вимочуватися на ніч, а можна обмежитись і 30 хвилинами, якщо поспішайте. Від того, скільки проведе у рідині тушка, залежить і результат.

М'ясо молодого кролика можна замочити у сироватці чи воді. Якщо ви відчуваєте неприємний запах м'яса, у воду для вимочування необхідно додати яблучний або винний оцет у співвідношенні 1 чайна ложка оцту на літр води. Можна, можливо вимочувати м'ясо у молоці. Як правило, вимочують його щонайменше 6 годин.

Тушку кролика треба вимочити у маринаді – м'ясо буде соковитим та ніжним. Найпопулярніший маринад для кролика готують за допомогою чорного перцю, паприки, часнику, лаврового листа, селери, запашного перцю, естрагону, моркви, солі, оцту та вина.

Related Post

Як розрахувати середній відсоток націнки?Як розрахувати середній відсоток націнки?

Середній відсоток торгової націнки визначається розподілом суми залишку торгових націнок на початок звітного місяця та торгових націнок за товарами, отриманими у звітному місяці, на суму продажної (роздрібної) вартості залишку товарів

Як налаштувати таргетинг в Інстаграм через фейсбук?Як налаштувати таргетинг в Інстаграм через фейсбук?

На головній сторінці свого профілю у Facebook відкрийте меню і перейдіть в Ads Manager. Натисніть на зелену кнопку “Створити”, після чого система запропонує вибрати одну з дванадцяти цілей рекламної кампанії.

Як оригінально назвати свого хлопця?Як оригінально назвати свого хлопця?

Лови список назв, як можна ласкаво та ніжно називати хлопця….Наприклад: мій гепард, моє левеня, мій павич. Ведмедик; Зая; Котаус; Лев (вираз «мій лев» особливо сподобається Левам за знаком зодіаку); Тигреня.