Актуальні поради Українцям Як поводитися з собакою першого дня?

Як поводитися з собакою першого дня?

У перші години в новому будинку покажіть собаці її місце, де стоятиме миска з водою та їжею. Якщо собака ще маленька, може не відразу запам'ятати, де ви ставили миски. У перші дні приманюйте туди вихованця частуванням. На лежанці покладіть знайомі предмети та іграшки, щоб пес швидше освоївся на новому місці.

Важливо, щоб ініціатива була з її боку. Можна дати їй понюхати предмет свого одягу – шапку, рукавичку. Говорити з собакою Необхідно поміркованому темпі, рівним, спокійним голосом з доброзичливими інтонаціями. Не варто вимовляти слова надто голосно та емоційно, а також робити різкі рухи.

Щоб привчити цуценя до нового будинкупотрібно діяти поступово. Нехай спочатку звикне до своєї зони. Потім потроху знайомте його з рештою кімнат. Якщо дозволити цуценяті відразу бродити по всьому будинку, Різноманітність нових місць, звуків і запахів може сильно схвилювати цуценя, і процес адаптації затягнеться.

Related Post

Як називали циган?Як називали циган?

Перші відомості про циган у Росії відносяться до XVIII століття. До другої половини XX століття цигани розселилися на всі населені континенти. Одна з найчисельніших етнічних меншин у Європі. Поширена самоназва

Як ім'я впливає особистість людини?Як ім'я впливає особистість людини?

Відповідно до цієї теорії, ім'я людини розглядається як емоційний подразник. Одні імена звучать м'яко, ласкаво та викликають у оточуючих приємні почуття. Інші, навпаки, викликають неприємні емоції, змушують внутрішньо напружитись. Ономатет

Як подивитися підсумки року в Apple Music?Як подивитися підсумки року в Apple Music?

Перейдіть на вкладку “Слухати”. Прокрутіть вниз до розділу “Топ-пісні плейлистів “Мій рік”” . Тут ви зможете виконати такі дії. Відкрити плейлист “Мій рік” за поточний рік, щоб побачити щотижнево оновлюваний