Актуальні поради Українцям Як співачка Нюша назвала свою доньку?

Як співачка Нюша назвала свою доньку?

Співачка Нюша з чоловіком Ігорем Сивовим виховують доньку і нещодавно народженого сина. Дівчинку назвали незвичайним ім’ям Серафима-Симба .Feb 3, 2022

Виконавиця хіта “Наедине” назвала доньку Сімбою – на честь головного персонажа мультфільму “Король Лев”. Незвичайне ім’я дівчинки досі у багатьох викликає шок. Пізніше співачка повідомила, що у дитини подвійне ім’я: Серафима-Сімба.

Співачка Нюша довгий час тримала в таємниці ім’я свого новонародженого сина. Але нещодавно чоловік артистки Ігор Сівов розповів, що хлопчикові дали ім’я Сафрон, повідомляє Super. Чоловік Нюші додав, що ім’я дитині було вибрано за загадкових обставин.

NYUSHA та Ігор Сивов у грудні минулого року вдруге стали мамою і татом. У пари народився син. Знаменитості щодня підігрівають інтерес публіки до крихітки, відкладаючи озвучування її імені.

Related Post

Як називається процес перенесення пилку з пильовиків на рильці маточки?Як називається процес перенесення пилку з пильовиків на рильці маточки?

Запилення – етап статевого розмноження насіннєвих рослин, процес перенесення пилку з пильника на рильці маточка (у покритонасінних) або на сім'япочку (у голонасінних). Запилення у рослин, перенесення пилку з пильовиків на

Для чого призначають Левоксимед?Для чого призначають Левоксимед?

Левоксимед таблетки. гострий бактеріальний синусит; – Загострення хронічного бронхіту; – Неспітальна пневмонія; – ускладнені інфекції шкіри та м'яких тканин.May 3, 2022 Інфекції шкірних покривів та м'яких тканин: по 2 таблетки

Що відбувається з мозком коли ми злимосьЩо відбувається з мозком коли ми злимось

Злість — це природна негативна емоційна реакція на того або те, що цілеспрямовано приносить нам зло. Це здорова реакція, яка притаманна здоровим людям. Так ми реагуємо на те, що відбувається