Актуальні поради Українцям Що означає ім’я Єфрем

Що означає ім’я Єфрем

Ім'я Єфрем походить від давньоєврейського імені Ефраїм, яке означає "плідний".9 жовт. 2020 р.

В українській походить через церковнослов'янське (Тѵхонъ) і середньогрецьке посередництво від дав. -гр. Τύχων, утвореного від Τύχη («Тіхе») — імені богині удачі. Також Τύχων («Удачливий», «Удатний») — епітет бога Гермеса.

В українській мові (як і в багатьох слов'янських) ім'я — власна назва суб'єкта, тобто людини, тварини чи персонажа. В деяких інших мовах термін, що позначає власну назву суб'єкта (наприклад, англ.

-гр. αντεω, ανταω («боротися», «вступати до бою», «готовий до бою») — один із особистих епітетів давньогрецького бога рослинності, виноробства та веселощів Діоніса. Розмовні форми: Тоха, Антоха, Тося, Антоша, Антось, Антосько та інші.

Значення і походження імені Марія Ім'я Марія має давньоєврейське походження. Існує кілька значень імені — "гірка", "сумна", "відкинута".

Доросле життя Віри Віра не любить поспішності в життя. Вона має досить незворушний характер, що нерідко виручає її в житті. У Віри добре розвинена інтуїція і вона до неї прислухається. Іноді Віра стає недовірливою, але це досить швидко проходить.





Єфрем (від дав.-євр. ‏אֶפְרַיִם‏‎) – чоловіче ім’я єврейського походження. Стародавнішою формою імені є Єфраїм або Ефраїм. У давньоруській мові, для якої слова з початковою е- були нехарактерні, існував також варіант Офрем . В українській мові існує варіація цього імені – Охрім. Ім’я Єфрем було досить поширеним, у ХІХ столітті воно активно використовувалося в донських станицях. Наслідком такої поширеності імені є велика кільк…

Related Post

Як оновити права?Як оновити права?

Подати заяву на заміну прав можна через портал або мобільний додаток Держпослуг. Ви подаєте заяву і одразу записуєтеся на прийом. Приходите забрати права в день запису й отримуєте їх без

Як визначити розтягування чи тріщина?Як визначити розтягування чи тріщина?

Основні симптоми розтягування зв'язок Різкий біль у місці розтягування, що посилюється при спробі руху у пошкодженому суглобі та натисканні на пошкоджену зв'язку. … Набряк травмованої кінцівки, що локалізується у проекції