Актуальні поради Поради для дому Як можна подивитися податки з організації

Як можна подивитися податки з організації

Будь-яку заборгованість з податків юрособи можна перевірити по ІПН. Для цього необхідно скористатися одним із двох сервісів податкової: «Моя справа

Моя справа

"Моя справа" – онлайн-сервіс для ведення бухгалтерії. Лауреат "Премії Рунету" 2010 року, Премія Google, "Премія Плющова", Премія Tagline Awards.

https://ua.wikipedia.org › wiki › Моя_справа_(сервіс)

Моя справа (сервіс) – Вікіпедія

Перевірка контрагентів». «Прозорий бізнес».27 Грудня. 2022 р.

Як перевірити податки організації?

На сайті ФНП (https://www.nalog.ru), де, зареєструвавшись в особистому кабінеті, можна дізнатися заборгованість з податків як юрособі, так і ІП та фізособі. Тут же можна перевірити платника податків за ІПН на борги з податків юридичних осіб за ІПН, ОГРН або назвою, передані на стягнення до служби судових приставів. Збережена копія

На якому сайті можна переглянути податки?

Найзручніший і найпростіший спосіб дізнатися про суму податкової заборгованості та сплатити її у разі наявності можна за допомогою сервісу сайту ФНС Росії www.nalog.gov.ru «Особистий кабінет платника податків для фізичних осіб». Збережена копія

Related Post

Що робити при пограбуванніЩо робити при пограбуванні

Що робити, щоб не пограбували? Відпустка без неприємних сюрпризів: 11 порад як уникнути пограбування Перед виходом обов'язково переконайтеся, що все закрито. Не опускайте жалюзі. Не відключайте електрику. Розмовляти про відпустку

Як швидко та смачно посолити оселедець шматочкамиЯк швидко та смачно посолити оселедець шматочками

Як швидко засолити оселедець? Приготуйте розсіл: у киплячу воду запустіть сіль, цукор, лавровий лист та чорний перець горошком. Через 3 хвилини зніміть з вогню та остудіть. Охолодженим розсолом залийте оселедець.

Як перенести музику з комп'ютера на флешку: простий та швидкий спосібЯк перенести музику з комп'ютера на флешку: простий та швидкий спосіб

У наш час багато людей вважають за краще зберігати свою улюблену музику на цифрових носіях, таких як флешки. Вони дозволяють зберегти величезну кількість аудіофайлів та відтворювати їх на будь-яких пристроях