Актуальні поради Українцям Як поділити на склади армія?

Як поділити на склади армія?

Слово армія ділиться на 3 мови: ар, мі, я.

Ар – мі – я, у – лей, сест – ра, боротьба – ба, школяр – нік, пись – мо, я – ма, ут – ка, Ті – мо – фей, рей – ка, змій – ка, ре – дис, по – мі – дор, судь – я, о – гань – ки, баль – зам, о – кунь – ки, Сє – рє – жа, Оль – га.

Війна [Вай'на] – слово з 2 складів: во-йна. Наголос падає на 2-й склад. в – [в] – приголосний, парний дзвінкий, парний твердий; про – [а] – голосний, ненаголошений; й – [й '] – приголосний, непарний дзвінкий, сонорний, непарний м'який; н – [н] – приголосний, непарний дзвінкий, сонорний, парний твердий; а – [а] – голосний, ударний.

Поділ слова на склади відбувається таким чином, щоб склад вимовлявся за наростаючою: від глухої вимови до дзвінкого. Тому склади з декількох звуків завжди починаються з глухою згодою і закінчуються голосною. Наприклад: пошта (але не пошта), мошка (але не мошка).

Related Post

Як відполірувати пластик підручними засобами?Як відполірувати пластик підручними засобами?

Але важливо не торкатися поверхні під час нагрівання, а також використовувати засіб лише для гладкого пластика. Спеціальні рушники. … Віск. … Засоби для чищення скла. … фен. … Кошти для

У якому столітті жив Сергій Радонезький?У якому столітті жив Сергій Радонезький?

Сергій Радонезький, ігумен Радонезький, ігумен землі Руської, всієї Росії чудотворець (у світі Варфоломій); 3 травня 1314 або травень 1322 – 25 вересня 1392 року) – ігумен Російської церкви, засновник низки

Як називаються черевики на танкетці?Як називаються черевики на танкетці?

Ботильйони – це черевики на підборах або танкетці, які прикривають гомілковостоп. Черевики – це взуття, яка закриває ногу по щиколотки. Підошва – без каблука або маленька стійка «цеглинка». Можуть бути