Актуальні поради Українцям Як казав Олександр Македонський?

Як казав Олександр Македонський?

Немає нічого більш рабського, ніж розкіш і млість, і нічого царственішого, ніж праця. Бачу, що буде велике змагання над моєю могилою. Я вмираю від допомоги багатьох лікарів. Пилипу я зобов'язаний тим, що живу, а Аристотелю тим, що гідно живу.

Злегка підвівшись побачивши безлічі людей, що наближаються, Діоген уважно подивився на Олександра. Цар сказав: «Проси у мене, чого хочеш», на що Діоген відповів: «Не затуляй мені сонця», чи передачі Плутарха: «Відступи трохи убік, не затуляй мені сонця».

«Олександр Македонський герой, але навіщо ж стільці ламати?» — крилатий вираз із комедії російського письменника Миколи Гоголя «Ревізор». Використовується як жартівлива вказівка ​​на надмірну емоційність.

Справа в тому, що сатрап Зопіріон, поставлений Македонським намісником Понта (територія сучасної Туреччини), напав на Олівію (це причорноморське місто, засноване греками, було завойовано скіфами). За свідченням римського історика Юстиніана, 30-тисячне військо Зопіріона зазнало нищівної поразки від скіфів.

Related Post

Як називається ліжечко для малюка?Як називається ліжечко для малюка?

Колиска (люлька, хистка) – підвісна або підлога хитається ліжечко для маленької дитини (немовля). Виготовлялася з дерева та тканини. Дозволяла матері укласти дитину спати за допомогою похитування та наспівування колискової пісні.

Як називається гра у більярді?Як називається гра у більярді?

Парадоксально, але найпопулярніша гра У руському більярді або «піраміді» називається – "Американка". Основні різновиди Карамболь (французька) більярд) Українська більярд Вільна піраміда (Американка) Комбінована піраміда Москва (Сибірка, Москвичка) Російська Партія (Велика