Актуальні поради Українцям Як обслуговувати диск SSD?

Як обслуговувати диск SSD?

SSD обмежені у циклах перезапису, і дефрагментація може серйозно зношувати дискзменшуючи термін його служби. Тому забудьте про різних дефрагментаторів на зразок IObit Smart Defrag або Defraggler. Вони і на HDD не надто потрібні, адже Windows цілком здатна наводити порядок на дисках сама.

Не слід виконувати дефрагментацію на твердотільних дисках, особливо за допомогою сторонніх програм дефрагментації. Диски SSD мають обмежену кількість циклів запису, а дефрагментація виконує множинні перезаписи під час переміщення шматочків файлів.

Дізнатися більше про своє SSD можна і за допомогою SSDLife. Ця утиліта не церемониться і одразу видає приблизне зношування накопичувача, і скільки йому взагалі залишилося. Програма розраховує загальний час роботи, кількість включень, загальний показник здоров'я та підтримку TRIM.

Related Post

Як вилікувати пронос від антибіотиківЯк вилікувати пронос від антибіотиків

Віддавайте перевагу бананам, яблучному пюре, зерновим (білий рис, білий хліб і локшина), запечена або відварена картопля, нежирне м'ясо та риба, йогурт, ін. Відмовтеся від молочних продуктів, свіжих фруктів, жирної та

Як підготувати шкіру перед обгортанням?Як підготувати шкіру перед обгортанням?

Перед обгортанням шкіру потрібно очистити і розігріти, щоб видалити відмерлі клітини і розкрити пори. Прийміть гарячий душ і потріть скрабом проблемні ділянки тіла. Скраб можна зробити самостійно з меленої кави,

Навіщо людині в давнину давалося ім'я?Навіщо людині в давнину давалося ім'я?

У давнину люди сприймали імена ма- теріально, як частина людини. Вони приховували свої імена від ворогів, Вважаючи, що одного знання імені-достатньо, щоб нашкодити кому-небудь. Ім'я людини являє собою соціальну інформацію,