Актуальні поради Українцям Що входить до комплекту айфону ХР 2021

Що входить до комплекту айфону ХР 2021

В рамках зусиль по досягненню екологічних цілей, iPhone 11 не включає ні адаптер живлення, ні навушники EarPods. У комплект входить кабель USB – C – Lightning, який підтримує швидку зарядку і сумісний з адаптерами живлення USB – C і комп'ютерними портами.

iPhone XR

Кольорибілий, чорний, синій, жовтий, кораловий і червоний
СеріяiPhone X
Сумісні мережіGSM, 3G, 4G (LTE)
Дата представлення12 вересня 2018
Ціна64 ГБ: 18399 грн. 128 ГБ: 20399 грн. 256 ГБ: 21399 грн. (станом на 9 вересня 2021)

Отже, якщо ви купили один із iPhone 14-го покоління (базовий iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro або 14 Pro Max), то отримали в комплекті тільки кабель живлення формату USB-C/Lightning. До якого зарядного аксесуара його підключати — вам доведеться вирішити самостійно.

Ціна на iPhone XR в Україні Скільки коштує модель, безпосередньо залежить від обсягу зовнішньої пам'яті: 64 Гб обійдеться від 12 000 грн; 128 Гб від 16 000 грн; 256 ГБ — близько 24 000 грн.

Що в комплекті? iPhone 13 та 13 mini продаються в білих коробках, а iPhone 13 Pro та 13 Pro Max – у чорних. Усередині кожної коробки знаходиться сам телефон, кабель Lightning/USB-C та документація зі скріпкою для sim-лотка.





Що встановлено на моєму iPhone 2021 — ТОП додатків iOS. iLounge | Статті | 💙 Цікаві статті | Що встановлено на моєму iPhone 2021 — ТОП додатків iOS. …

Related Post

Що таке напад дереалізаціїЩо таке напад дереалізації

У більшості випадків дереалізація та деперсоналізація виникають як реакція на постійні стресові ситуації, хронічну травму або інші психічні проблеми. Дереаліза́ція (аллопсихічна деперсоналізація) — порушення сприйняття, при якому навколишній світ сприймається

Як перекладається ім'я Лаліса?Як перекладається ім'я Лаліса?

Ларіса – жіноче ім'я. Походить від назви грецького міста Лариса (Ларісса). З грецької "Чайка". Манобан, Лиса Лисиця Ім'я при народженні Пранпрія Манобан (ปราณปรียา มโนบาล) Повне ім'я Лаліса Манобан (ลลิษา มโนบาล)

Як отримати мільйон до родової?Як отримати мільйон до родової?

Як розрахувати декретні виплати Розрахувати суму декретних виплат можна за допомогою формули egov.kz. Середньомісячний дохід до 7 МЗП (мінімальної зарплати) жінки множать на коефіцієнт днів непрацездатності та віднімають 10% на