Актуальні поради Українцям Як формується планова собівартість?

Як формується планова собівартість?

Розрахунок планової собівартості здійснюється двома способами: за емпіричними нормами витрат, взятих на одиницю продукції; За фактичними відомостями про собівартість, взяті за звітний період, що минув..

Собівартість одиниці виробленої продукції в загальному вигляді можна знайти простим розподілом суми витрат на обсяг випуску в натуральному вираженні: Собівартість одиниці = Повні витрати/К-во одиниць.

Собівартість продукції – це сума витрат за виробництво і (збут) цієї продукції. Вона складається із витрат, пов'язаних з використанням у процесі виробництва основних засобів, сировини, матеріалів, палива та енергії, праці працівників та інших витрат на виробництво та реалізацію (п.

Планова собівартість визначається на початку запланованого періоду, виходячи з планових норм витрат та інших планових показників цей період. Фактична собівартість продукції (робіт, послуг) визначається наприкінці звітного періоду на підставі даних бухгалтерського обліку про фактичних витратах виробництва.

Related Post

Як розрахувати суму післяплати?Як розрахувати суму післяплати?

Таким чином, вартість післяплати дорівнює: вартість товару + відсоток від суми післяплати як збір за послуги поштового переказу. Dhu'l-Q. 25, 1434 AH Тому оформляючи та відправляючи товар накладеним платежем, будьте

Як назвати свого вихованця в Майнкрафті?Як назвати свого вихованця в Майнкрафті?

Спочатку потрібно перейменувати бирку на потрібне ім'я на ковадлі. Після цього потрібно клацнути ПКМ на мобі, тримаючи бирку в руці, тоді він отримає ім'я. Після використання бирка зникає. Нове ім'я