Актуальні поради Українцям Як полює шершень?

Як полює шершень?

Шершні полюють багатьох комах, зокрема шкідливих. Вбивають за допомогою жала і потужних щелеп, включаючи великих комах – бджіл, коників, ос, сарану.

Без особливих зусиль шершні здатні знищувати досить великих комах, наприклад сарану, мух та ос, що завдають відчутної шкоди бджолиним сім'ям після завершення медозбору. Нападають шершні і на бджіл, але не завжди, а лише при вирощуванні личинок.

Шершні бояться всіх тих засобів, якими цькують постільних клопів та тарганів. Якщо гніздо розташовується на стіні або стелі, потрібно приклеїти краї пакета. Якщо ж шершень або оса підвісили гніздо на гілці, пакет слід просто зав'язати над нею в тугий вузол.

Related Post

Як перекладається ім'я кохання?Як перекладається ім'я кохання?

Кохання – жіноче російське особисте ім'я старослов'янського походження; є калькою з ін.-грец. Ἀγάπη (Агапе), імені ранньохристиянської святої.Кохання (ім'я) Кохання Походження старослов'янське Рід жіночий Етимологічне значення «кохання» Вироб. форми Люба, Любава,

Скільки робиться експертиза щодо ДТПСкільки робиться експертиза щодо ДТП

Строк проведення експертизи встановлюється керівником експертної установи (або заступником керівника чи керівником структурного підрозділу) і не повинен перевищувати 90 календарних днів. Процес експертного дослідження автомобіля триває 10-20 хвилин. Якщо експерту