Актуальні поради Українцям Яка ідея належить Я а Коменському?

Яка ідея належить Я а Коменському?

Основоположник сучасної педагогіки як науки, дидактики та системи освіти, зокрема, шкільної та дошкільної. Я. А. Коменський висував ідею пансофії – ідею доступної освіти для всіх шляхом правильно підібраного підходу до навчання.

Основними педагогічними ідеями Я . А . Коменського є загальне навчання, ідеї дисципліни, поняття шкільного року, дидактичні принципи, класно-урочна система.

У своєму дидактичному вченні Я . А . Коменський обґрунтував такі загальні принципи навчання: свідомості й активності в навчанні; систематичності й послідовності; міцності знань, умінь і навичок; доступності навчання; наочності.

Коменський був переконаний у тому, що розум людини здатний охопити все, тільки для цього в навчанні треба дотримуватися послідовного та поступового просування вперед, йдучи від близького до далекого, від знайомого до незнайомого, від цілого до часткового, домагаючись того, щоб учні засвоювали систему знань, а не уривчасті …

Related Post

Яка норма висіву сої?Яка норма висіву сої?

При сівбі сої просапними сівалками норма висіву насіння встановлюється з розрахунку 400–450 тис./га (70–80 кг/га) – для скоростиглих та ранньостиглих сортів та 300–350 тис./га (55–65 кг/га) – для середньоранньостиглих. При

Що таке застава та завдатокЩо таке застава та завдаток

Завдаток є здатністю забезпечити виконання зобов'язань за діючим договором. Частина суми, передбаченої договором, вноситься в якості доказу серйозності намірів. Застава – гарантія повернення коштів кредитора. Завдаток може бути представлений тільки

Як обслуговувати літій іонні акумулятори?Як обслуговувати літій іонні акумулятори?

Екстремальні температури (спека/морози) У 99% випадків звичайні побутові акумулятори літій-іонного типу бояться морозів нижче -20 ° C (взимку в зовнішній кишені) і спеки вище +60 ° C (влітку на сонці).