Актуальні поради Українцям Як працює депозитний вклад?

Як працює депозитний вклад?

Депозит – це коли ви віддаєте свої гроші банку, а банк повертає їх вам через певний час із відсотками. Відсоток, який банк виплачує вкладнику – це прибутковість депозиту. Щоб порахувати реальну прибутковість, із суми нарахованих відсотків потрібно відняти податки та середньорічну інфляцію.Aug 22, 2020

Відповідь: Депозитний рахунок (банківський вклад) – рахунок у банку, з якого не можуть здійснюватися поточні витрати та оплачуватися чеки. Видача вкладу здійснюється на першу вимогу (вклад на вимогу) або після закінчення певного терміну (строковий вклад).

Чим депозит відрізняється від вкладу Різниця полягає в типах активів, що розміщуються: на вклад приймають тільки гроші, на депозит – цінні папери, дорогоцінні метали у фізичному вираженні та на знеособлених металевих рахунках, гроші.

Повернення вкладнику банківського строкового вкладу та нарахованих відсотків на його вимогу до закінчення строку можливе виключно у випадках, передбачених договором. Зазвичай, дострокове повернення коштів супроводжується істотним зниженням відсотків.

Related Post

Як правильно заряджати шуруповерт?Як правильно заряджати шуруповерт?

Зазвичай час заряду становить від півгодини до 7 годин, залежно від типу батареї та зарядного пристрою. Найдовше підживлюються енергією нікель-кадмієві – 3-7 год. Їх не можна залишати без додаткової підзарядки,

Як правильно схиляти ім'я Лідія?Як правильно схиляти ім'я Лідія?

Іменник, одухотворений, жіночий рід, 1-е відмінювання (тип відмінювання 7a за класифікацією А. А. Залізняка). Ім'я власне….Морфологічні та синтаксичні властивості відмінок од. год. мн. год. Їм. Лідія Лідії Р. Лідії Лідій

Як влаштовано опалювальний котел?Як влаштовано опалювальний котел?

Принцип роботи газового котла – теплоносій, проходячи через теплообмінник, нагрівається і далі циркулює по системі опалення, віддаючи отриману теплову енергію через радіатори, теплу підлогу, сушки для рушників, а також забезпечуючи