Актуальні поради Українцям Як погашати Каспі Ред?

Як погашати Каспі Ред?

Ви можете сплатити рахунок: з Kaspi Gold у мобільному додатку Kaspi.kz : Мій Банк → Kaspi Red; готівкою через Kaspi Термінали та Kaspi Банкомати.

У мобільному додатку Kaspi.kz у сервісі «Мій Банк», виберіть Kaspi Red → Погасити достроково. Введіть суму та підтвердіть платіж. Гроші будуть списані з вашої Kaspi Gold. Доступна для покупок сума відновиться протягом 5 хвилин після сплати.

6. Як частково достроково погасити кредит у мобільному додатку Kaspi.kz? У мобільному додатку Kaspi.kz у сервісі «Мій Банк» виберіть потрібний кредит, натисніть «Часткове дострокове погашення» та введіть суму, яку збираєтеся внести. Мінімальна сума часткового дострокового погашення – Один щомісячний платіж.

Що станеться, якщо я не оплачу рахунок Kaspi Red вчасно? Ви вийдете на прострочення, та інформація про це буде відображена у вашій кредитній історії, а можливість робити покупки з Kaspi Red – заблокована. На другий день прострочення вам буде нараховано одноразовий штраф за порушення правил клубу – 2000 тенге.

Related Post

Як дізнатися, скільки планок оперативної пам'яті встановлено Windows 7?Як дізнатися, скільки планок оперативної пам'яті встановлено Windows 7?

Подивитися, скільки RAM у ПК, можна і цим класичним засобом операційної системи. У «Диспетчері» потрібно знайти розділ «Продуктивність», та був — «Пам'ять». Вся інформація відобразиться у тому ж вікні.26 May

Як зробити так щоб фурункул швидше дозрівЯк зробити так щоб фурункул швидше дозрів

Лекарства при лечении заболевания Фурункул Супироцин мазь для наружного применения 2% туба 15г … Тетрациклин-Акос мазь для наружного применения 3% 15г … Тетрациклин Биосинтез мазь для наружного применения 3% 15г