Актуальні поради Українцям Як читати Псалтир за здоров’я і за упокій?

Як читати Псалтир за здоров’я і за упокій?

Не можна одночасно читати молитви за здоров’я і за упокій, але це допускається робити на різних “Славах” у межах однієї кафізми. Наприклад. На першій “Славі” можна молитися за здоров’я Патріарха, єпископа, вашого духівника. На другій – за здоров’я рідних і близьких.

На першій і другій “Славі” зазвичай згадують імена за здоров’я, на третій Славі – імена за упокій. Молитви за здоров’я та упокій на Славах: Спаси, Господи, і помилуй батька мого духовного (ім’я), батьків моїх (імена), родичів (імена), родичів (імена), начальників, наставників, благодійників (імена) і всіх православних християн.

Якщо є бажання при одному читанні одразу поминати про здоров’я та упокій, то можна після однієї “Слави” поминати живих, а після другої – покійних. Деякі після кожної “Слави” спочатку поминають живих, а потім покійних. Такий порядок поминання при звершенні ранкового молитовного правила. 21 жовтня 2009 р.

Related Post

Як називають клуб Локомотив?Як називають клуб Локомотив?

Локомотив (футбольний клуб, Москва) Локомотив (Москва) Повна назва АТ “Футбольний клуб “Локомотив” Прізвиська “локо”, “червоно-зелені”, “паровози”, “залізничники” Заснований 23 липня 1922 року Стадіон “РЖД Арена” Щури (образа) (од. число щур,

Де видобувається оселедець?Де видобувається оселедець?

Атлантичний оселедець Найпоширеніша група оселедця. Це риба середнього розміру, видобувають її в європейській частині Росії, а також у Данії, Ісландії та Норвегії. Оселедець мешкає в Балтійському та Північному морях, а

Для чого пилка 80 на 80?Для чого пилка 80 на 80?

Використовуються в основному для обпилювання поверхні штучного нігтя, а також для створення його форми. Двостороння пилочка для домашнього та професійного використання. Форма сприяє зручності та якості підпилювання натуральних нігтів. Різна