Актуальні поради Українцям Як зателефонувати до МОЗ зі скаргою?

Як зателефонувати до МОЗ зі скаргою?

Федеральна служба з нагляду у сфері охорони здоров'я (Росздоровнагляд) – федеральний орган виконавчої влади, який здійснює функції контролю та нагляду у сфері охорони здоров'я.

Комітет з охорони здоров'я – письмово за поштовою адресою: 191023, Санкт-Петербург, вул. Мала Садова, буд. 1; – Скласти письмове звернення в електронному вигляді через сервіс Електронна приймальня на офіційному порталі Адміністрації Санкт-Петербурга (https://letters.gov.spb.ru/);

«Гаряча лінія» Росздравнагляду Скаргу на медичний заклад можна висловити усно, зателефонувавши на «гарячу лінію» Росздравнагляду за телефоном: 8 (800) 550-99-03. Також на сайті відомства приймають електронні повідомлення. Їх можна надіслати, натиснувши кнопку «Подання звернень для фізичних осіб».

Related Post

Що можна додати в крем щоб він загуснувЩо можна додати в крем щоб він загуснув

Перевірений роками спосіб – це желатин. Це натуральний згущувач, що має відмінну репутацію. Для того, щоб підготувати желатин для згущення сметанного крему, треба висипати його в металеву миску, додати теплу

Як зробити щоб не плескали вхідні двері?Як зробити щоб не плескали вхідні двері?

Для цих цілей всередині двері укладають щільний матеріал – мінераловатні плити, пінополістирол, пінопласт, ізолон.. Такий наповнювач буде ефективно гасити вібрацію від дотику металевих деталей конструкції, так що звук дверей, що