Актуальні поради Українцям Як видалити вакансію в Хантфлоу?

Як видалити вакансію в Хантфлоу?

Як видалити вакансію Виберіть вакансію в колонці ліворуч. Натисніть на назву вакансії в шапці сайту. Натисніть на кнопку “Видалити”.

Знайти закриту вакансію можна через пошук: Натисніть іконку пошуку в правому верхньому кутку. Виберіть у фільтрі пошук за вакансіями. Далі Закриті вакансії …. Як закрити та перевідкрити вакансію

  1. Виберіть потрібну вакансію у списку зліва.
  2. Натисніть на її назву вгорі.
  3. Натисніть на кнопку “Закрити вакансію”.

Щоб видалити одне з резюме: Відкрийте профіль кандидата. Прокрутіть вниз до вкладок джерел. Виберіть вкладку з резюме і натисніть кнопку Видалити.

Можете використовувати такі формулювання: Я тверезо оцінила свої можливості та змушена відмовитися від Вашої пропозиції, оскільки мені незручний пропонований графік роботи. або: Велике спасибі Вам за пропозицію, але, на жаль, ця вакансія мені не зовсім підходить, це не те, що я шукаю на даний момент.

Related Post

Скільки коштує отопластика в КореїСкільки коштує отопластика в Кореї

Ціни Название процедуры Цена (грн) Отопластика однобічна 500-900 € Отопластика двобічна 800-1300 € Отопластика повторна реконструктивна з одного боку 800-1200 € Щоб змінити форму хряща, хірург робить надріз на задній

Як зробити так що б не нудило?Як зробити так що б не нудило?

Як позбутися нудоти Відпочиньте Полегшити нудоту допоможе відпочинок, тому що активність може спровокувати блювання. … Відверніться Можна послухати музику або подивитися фільм, щоб не думати про нудоту. … Провітритесь …