Актуальні поради Українцям Як звали дідуся з гри в кальмари?

Як звали дідуся з гри в кальмари?

Ен Су Актор, який зіграв діда в «грі в кальмара»: «Бути знаменитим важко. Я не маю великих амбіцій. Дорослий чи юний, я багато чого знайшов у своєму житті.Ігри в кальмара» Про Ен Су (гравець під номером 001) розповів, як змінилося його життя після виходу серіалу.

Однак знову про Ен-су заговорили у 2021 році після виходу серіалу.Гра в кальмара». У проекті він зіграв 76-річного старого Про Іль-нама, у якого діагностовано останню стадію раку головного мозку.

Як і в будь-якій іншій грі, старий, Справжнє ім'я якого розкривається як Про Іль-нам, створив гру «Кальмар" для розваги. Як він каже Гі-Хуну після того, як той приходить у квартиру і приголомшений, побачивши його живим, він надзвичайно багатий.

Related Post

Як зрозуміти, що вівчарка гуляє?Як зрозуміти, що вівчарка гуляє?

В нормі течка починається у віці 6-18 місяців. У собак дрібних порід течка починається раніше. Тривалість тічки у середньому становить 21 день. Якщо власники хочуть отримати від свого собаки потомство,

Яка епоха в історії була найдовшою 4 клас?Яка епоха в історії була найдовшою 4 клас?

Найпершою і найдовшою є доісторична, або первісна, епоха. Вона починається з появи перших найдавніших людей (близько двох із половиною мільйонів років тому). Правильний варіант знаходиться під буквою в, це первісна