Актуальні поради Українцям Як працює кисневий концентратор для дому?

Як працює кисневий концентратор для дому?

Принцип роботи кисневого концентратора такий: він складається з двох циліндрів, кімнатне повітря проходить крізь мережу з кульок цеоліту, що знаходиться всередині циліндрів, — «молекулярне сито», яке затримує молекули азоту і пропускає молекули кисню.

Час процедури в домашніх умовах не повинен перевищувати 10-20 хвилин. Незважаючи на користь оксигенотерапії, кисень у чистому вигляді має подаватися дозовано. Допустима тривалість процедури для здорової людини, рекомендована з метою профілактики – 3-5 хвилин на день.

Період інгаляції кисню повинен бути не менше ніж 15 годин на добу. Цей відрізок о 15 годині не обов'язково (але бажано) повинен бути суворо безперервним. Максимальний час відлучення від концентратора кисню не повинен перевищувати двох годин, тоді терапія матиме найефективніший характер.

Медичні концентратори Atmung можуть працювати до 24 годин на добу, але при цьому дуже важливо забезпечити вільну циркуляцію повітря навколо приладу та належну температуру навколишнього повітря для коректної роботи системи охолодження концентратора!

Related Post

Як робиться лазерна операція на вени?Як робиться лазерна операція на вени?

Відень пунктується голкою, та під ультразвуковим контролем лазерний світловод вводиться у просвіт підшкірних вен. Під дією лазера варикозно змінена вена перестає функціонувати, Через короткий час коагульовані вени повністю склерозуються (склеюються).

Як пити йод для профілактики?Як пити йод для профілактики?

Для проведення йодної профілактики використовують препарати стабільного йоду – таблетки чи порошки йодистого калію. Одноразовий прийом дози препарату забезпечує високий захисний ефект протягом 24 годин. приймайте йод відразу після сніданку,

Як називати коханого чоловіка психологія?Як називати коханого чоловіка психологія?

Варіанти лагідних прізвиськ Варіанти «мій коханий», «мій дорогий», «мій рідний», «мій добрий» універсальні, і кожен чоловік буде радий почути такі слова від своєї жінки. Ці ж прізвиська можуть використовувати і