Актуальні поради Українцям Як знайти номер паспорта

Як знайти номер паспорта

Щоб знайти номер ID-паспорта, зверніть увагу на тильну сторону документа. Тут розміщена інформація про власника, зокрема назва, фото, прізвище, ім'я, по батькові, стать, громадянство, дата народження, запис № (унікальний номер у реєстрі, УНЗР), термін дії, документ № (9-значний номер паспорта) та підпис.29 груд. 2023 р.

На паспортах у вигляді книжечки вони перфоровані на усіх сторінках на правій частині обкладинки згори. На цих документах серія паспорта позначається двома літерами, а номер – шістьма цифрами. А от на ID-картці зазначається лише її номер.

Відповідно, номер свого паспорта ви знайдете на тильній стороні документа з правого боку знизу. Над номером буде надпис Документ №.

Унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) знаходиться на титульній стороні ID-картки з правого боку знизу (над номером паспорта). УНЗР – це цифровий, незмінний ідентифікатор людини, який допомагає швидко та достовірно встановити особу.

Просто скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС – "Перевірка стану оформлення документів" (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html)). Спершу у пошуку введіть серію та номер документа. Далі перед вами з'явиться інформація стосовно готовності вашого паспорта.

На паспортах у вигляді книжечки вони перфоровані на усіх сторінках на правій частині обкладинки згори. На цих документах серія паспорта позначається двома літерами, а номер – шістьма цифрами. А от на ID-картці зазначається лише її номер. Такі паспорти не мають серії, тому шукати її не потрібно.





Відповідно, номер свого паспорта ви знайдете на тильній стороні документа з правого боку знизу. Над номером буде надпис Документ №.

Related Post

Як взяти один день у рахунок майбутньої відпустки?Як взяти один день у рахунок майбутньої відпустки?

Тому, якщо співробітник хоче взяти один день на відпочинок, це оформляйте як чергову відпустку тривалістю на добу. Такий варіант припустимо за статтею 126 Трудового кодексу РФ. Необхідно пам'ятати просте правило:

Як перекладається ім’я Емма?Як перекладається ім’я Емма?

Вважається, що Емма – це коротка форма імені Еммануель. За третьою версією, ім’я Емма має латинське коріння, перекладається як “дорогоцінна”, “душевна”. Наступною версією є мусульманське походження імені Емма. У перекладі