Актуальні поради Українцям Чому не можна робити МРТ без спрямування

Чому не можна робити МРТ без спрямування

На відміну від комп'ютерної томографії та рентгенівського дослідження, магнітно-резонансна томографія (МРТ) не виробляє іонізуючого випромінювання, яке несприятливо впливає на організм людини. Саме тому МРТ вважається одним з найбезпечніших видів обстежень.

Абсолютними протипоказаннями для проведення МРТ являються: наявність в організмі осколків неясної природи (після нещасних випадків, ДТП і т. д); сторонні тіла очного яблука; штучні клапани серця

Пацієнти можуть отримати направлення на КТ або МРТ від лікаря, з яким укладено декларацію або лікуючого лікаря, або самостійно звернутися до лікаря, у якого вони перебувають під медичним наглядом. Також, при самозверненні у невідкладному стані, ці послуги є безкоштовними.

МРТ є найбільш інформативним методом у діагностиці хребта. Згідно з світовими критеріями діагностики з приводу підгострого та хронічного болю, КТ хребта виконують за погодженням клініциста та лікаря-рентгенолога в третю чергу, після класичного рентгену та МРТ.

Дане обстеження (МРТ) є безпечним навіть для діток та вагітних саме завдяки тому, що в його роботі відсутнє іонізуюче випромінювання. Таким чином, МРТ дозволяє без шкоди навіть для малечі обстежувати необхідні ділянки організму.





Що не можна робити перед МРТ? Під час томографії важливо уникнути артефактів (поміх, похибок у процесі дослідження).

Related Post

Як граються Овертайми в НБА?Як граються Овертайми в НБА?

Овертаймом називається додатковий період, який призначається в тому разі, якщо основний час матчу не виявив переможця. Якщо перший овертайм (скорочено ОТ) у баскетболі завершується внічию, призначається другий. І так до

Кому належить MaestroКому належить Maestro

Производитель Maestro – украинская компания, которая выпускает мелкую бытовую технику, товары для красоты и здоровья, климатическое оборудование. Основана в 2005 году. Несмотря на то, что работает на рынке непродолжительное время,

Як оригінально назвати свого хлопця?Як оригінально назвати свого хлопця?

Лови список назв, як можна ласкаво та ніжно називати хлопця….Наприклад: мій гепард, моє левеня, мій павич. Ведмедик; Зая; Котаус; Лев (вираз «мій лев» особливо сподобається Левам за знаком зодіаку); Тигреня.