Актуальні поради Поради для дому Як відписатися від скарги зразок правильно

Як відписатися від скарги зразок правильно

Як правильно відповісти на скаргу клієнта?

Нещодавно зі мною сталася неприємна історія. З розряду тих, що викликають бажання неодмінно поскаржитися, що я і зробила, відправивши докладний опис того, що сталося на електронну адресу, вказану на сайті компанії. Опис ситуації. Збережена копія

Як відповісти клієнту на скаргу на співробітника?

Якщо ви дзвоните клієнту, який написав скаргу, використовуйте формулу «скарга = подарунок» – Це справить величезний ефект. Назвіть себе, а потім промовте: «Насамперед я хочу сказати вам „дякую»». Поясніть, чому така важлива його скарга, і вибачтеся за незручності. Збережена копія

Related Post

Як правильно доглядати за волоссям сухимЯк правильно доглядати за волоссям сухим

Правила догляду за сухим волоссям Підбирайте спеціальний шампунь та бальзам після миття голови. Багато хто використовують аптечні олії та вітаміни. Ми рекомендуємо відмовитись від самолікування медикаментами: воно може лише нашкодити.

Що не можна їсти під час Успенського посту: список заборонених продуктівЩо не можна їсти під час Успенського посту: список заборонених продуктів

Зміст:1 Що не можна їсти під час Успенського посту?2 Що можна їсти на Успенському посту?3 Що не можна робити у перший день Успенського посту?4 Як харчуватися в Успенський піст щодня?