Актуальні поради Українцям Які можуть бути займенники

Які можуть бути займенники

Займе́нник — це самостійна частина мови, що вказує на особу, предмет, ознаку, кількість, але не називає їх. Наприклад: він, ми, щось (вказують на особу, предмет); той, мій, всякий (вказують на ознаку); скільки, стільки (вказують на кількість).

Як же їх розрізняти? Це робиться просто. Якщо ми можемо слово що замінити синонімічним йому який, то це займенник. Коли ж така заміна неможлива, то що – сполучник.

Відносні займенники виконують роль сполучених слів для приєднання підрядних речень до головних. Це ті ж питальні займенники, але без запитання: хто, що, скільки, чий, який, котрий.

Зворотний займенник себе вказує на того, хто виконує дію. Він не має ані роду, ані числа і називного відмінка; змінюється за відмінками. Зворотній займенник може бути віднесений до будь-якої особи, однієї чи багатьох (батько сам себе не впізнав; я себе дуже добре тепер розумію; хлопці побачили себе у цьому списку).

Усі займенники змінюються за відмінками: хто — кого, кому, ким, (на) кому. Деякі займенники змінюються ще й за родами та числами: чий — чия, чиє, чиї. У реченні займенник найчастіше виступає: підметом: Вчора я ходив у школу.





Займе́нник — це самостійна частина мови, що вказує на особу, предмет, ознаку, кількість, але не називає їх. Наприклад: він, ми, щось; той, мій, всякий; скільки, стільки. Займенники відповідають …

Related Post

Як зрозуміти, що в організмі не вистачає фолієвої кислоти?Як зрозуміти, що в організмі не вистачає фолієвої кислоти?

Для того щоб перевірити рівень вітаміну В9 в організмірекомендують здавати аналіз крові на фолієву кислоту. Однією з основних причин розвитку дефіциту вітаміну В9 є його недостатнє споживання з їжею. Часто

Як зробити в інстаграмі вашу відповідь?Як зробити в інстаграмі вашу відповідь?

Як працює стікер «Ваша відповідь» у сторіс Інстаграм Щоб додати стікер у сторіс, після завантаження фото відкриваємо панель стікерів та вибираємо «Ваша відповідь». Потім додаємо текст, який є підказкою або