Актуальні поради Українцям Для чого окуляри віртуальної реальності?

Для чого окуляри віртуальної реальності?

Окуляри віртуальної реальності – це пристрій, який допомагає не тільки переглядати картинки або відео, але й повністю зануритися в те, що відбувається за допомогою 3D-зображень.

Влаштовані VR-окуляри для смартфона до непристойності просто. Вони є тримачем для телефону, що кріпиться на голову. Усередині встановлено пару лінз, кожна з яких фокусує свою половинку зображення для "свого" ока.

У віртуальної реальності можна: дивитися короткі ролики, вивчаючи природу, пам'ятки, відвідуючи виставки у музеях; насолоджуватися повноцінними фільмами – особливо популярними є бойовики, трилери, фантастика (всі ті стрічки, де події розвиваються динамічно);

Як користуватися окулярами VR для телефону

  1. Завантажити додаток для VR на мобільний і запустити його.
  2. Встановити смартфон у шолом так, щоб центральна перегородка окулярів була рівно посередині екрана. …
  3. Налаштувати телефон під конкретну модель vr окулярів.
  4. Налаштувати vr окуляри.
  5. Закріпити окуляри на голові та грати.

Nov 15, 2020

Related Post

Навіщо людині в давнину давалося ім'я?Навіщо людині в давнину давалося ім'я?

У давнину люди сприймали імена ма- теріально, як частина людини. Вони приховували свої імена від ворогів, Вважаючи, що одного знання імені-достатньо, щоб нашкодити кому-небудь. Ім'я людини являє собою соціальну інформацію,

Як називали індіанців в Америці?Як називали індіанців в Америці?

Ще одним прізвиськом корінних жителів США було “червоношкірі”. Насправді колір шкіри в індіанців смаглявий і вони дуже схожі на жителів Азії. Червоношкірими прозвали англійські колоністи індіанців із племені беофакс, які