Актуальні поради Українцям Що актуально у клятві Гіппократа

Що актуально у клятві Гіппократа

Зокрема, з ним пов'язують систематичне вивчення клінічної медицини, систематизацію медичних знань попередніх шкіл та інші роботи. З ім'ям Гіппократа пов'язують Присягу, яка регламентує діяльність лікарів і в якій вперше було сформульовано етичні засади медицини.

Якщо я непохитно виконуватиму все, що засвідчив під присягою, нехай мені буде дано щастя в житті і в лікарській майстерності і слава у всіх людей на всі часи, але коли я зверну із праведної дороги або оскверню дану клятву, нехай моя доля стане для мене протилежною.

Побутує думка, що всі лікарі складають клятву Гіппократа й зобов'язані її дотримуватись, насправді, це не відповідає дійсності. Вітчизняні лікарі складають Клятву лікаря України, а до 1992 року складали Присягу лікаря Радянського Союзу.

Давньогрецького вченого Гіппократа прийнято вважати «батьком» сучасної медицини. Завдяки йому з'явилися поняття «темперамент людини», «стадії захворювання», «аускультація» (простукування), «перкусія» (прослуховування), «пальпація».

Гіппократ — давньогрецький лікар, «батько медицини» Гіппократ Хіоський — давньогрецький математик, попередник Евкліда Гіппократ — тиран Гели в 498—491 до н. е.





Психологія та настрій. Клятва Гіппократа: як вона виникла і чи приносять її насправді лікарі сьогодні? Вклад Гіппократа у медицину. Заслугою …

Related Post

Як дізнатися ємність акумулятора навушників?Як дізнатися ємність акумулятора навушників?

Далі діємо так: Повністю розряджаємо навушники Просто слухаємо до повної розрядки. Потім підключаємо гарнітуру без чохла або порожній кейс без навушників до зарядки через тестер. Після закінчення заряджання навушників ємність

У чому різниця між Таргетологом та Смм менеджером?У чому різниця між Таргетологом та Смм менеджером?

Оскільки сммщик і таргетолог працюють у сфері маркетингу та з соцмережами, ці професії часто плутають. Різниця в тому, що SMM-фахівець займається веденням облікових записів замовника в соціальних мережах, а таргетолог