Актуальні поради Українцям Скільки вітаміну К потрібно за день

Скільки вітаміну К потрібно за день

Потреба у вітаміні К, яка необхідна для запобігання утворення його дефіциту в нормальних умовах – 1 мкг на кілограм ваги тіла в день. Типовий раціон містить від 300 до 500 мкг вітаміну К в день.21 лют. 2023 р.

Згідно з рекомендаціями Державної британської системи охорони здоров'я (NHS), дорослим потрібно щодня приймати приблизно 0,001 мг вітаміну К на кожний кілограм ваги.

Вітамін K1 — речовина, яка синтезується в рослинах і знаходиться в листі. Вітамін K2 — речовина, яка переважно синтезується в організмі людини мікроорганізмами (сапрофітними бактеріями) у тонкому відділі кишечнику, а також клітинами печінки тварин. Вітамін K можна виявити у всіх тканинах тварин.

Джерела вітаміну K2: -свинина; -м'ясо птиці; -ферментовані продукти. Для дорослих 19 років і старше рекомендована добова норма споживання вітаміну К становить 120 мікрограмів для чоловіків і 90 мікрограмів — для жінок.

При цьому вітамін д3 потрібно приймати з к2 спільно, тому що їхня ефективність тісно взаємопов'язана. Вітаміни групи K покращують стан кісткової тканини тільки при взаємодії транспортованого ними кальцію з вітамінами групи Д.

Приймати по 1 капсулі 2 рази на добу під час прийому їжі. Термін вживання 2-3 тижні.





Типовий раціон містить від 300 до 500 мкг вітаміну К в день. Дефіцит вітаміну – явище рідкісне, за винятком тих випадків, коли споживання їжі різко обмежене, або коли взаємодії з ліками …

Related Post

Як мають перемикатися передачі на АКПП?Як мають перемикатися передачі на АКПП?

Починати рух слід з натискання на гальмо і перемикання важеля вибору діапазону (РВД) в потрібне положення. Потім, дочекавшись легкого поштовху, необхідно відпустити педаль гальма і тільки після цього, натиснувши на

Як правильно поділити на склади слово яблуняЯк правильно поділити на склади слово яблуня

Корінь: -яблук-; закінчення: -о. Корінь: -яблун-; закінчення: -я. Звуко-буквений аналіз слова "яблуко" Буква я в слові яблуко позначає два звуки [йа]? відмінок однина множина знахідний [йа́блун`у] [йа́блун`і] орудний [йа́блунеийу] [йа́блун`амие]