Актуальні поради Українцям Як працюють атрибути в доті 2?

Як працюють атрибути в доті 2?

У Dota 2 є 3 атрибути: Спритність(Agility\Agi), Сила(Strength\Str) та Інтелект(Intelligence\Int). У кожного героя один із цих атрибутів – основний. Герой отримує атрибути, підвищуючи свій рівень або купуючи предмети, що дають бонус до атрибутів .10 May 2015

У кожного героя свій основний атрибут , який змінює основну шкоду від атаки, яку він завдає, за 1 очко до їх основного атрибута . Найчастіше основний атрибут визначає стиль гри героя: наприклад, герої з основним атрибутом “інтелект” в основному залежать від наявних у них заклинань.

Одне очко атрибута додає + 1 очко до шкоди, яку вони завдають. Кожне очко сили збільшує максимальну кількість очок здоров’я на 19. Кожне очко сили збільшує швидкість відновлення здоров’я на 0.03 на секунду.

Спритність Спритність визначає швидкодію героя. Вона також визначає броню героя, швидкість атаки і додатково – швидкість пересування. Герої з основним атрибутом “спритність” в основному залежать від придбаних речей, які цілком можуть замінити недоліки їхніх здібностей.

Related Post

Як довго змінюються сервери NS?Як довго змінюються сервери NS?

Зазвичай DNS-сервери оновлюються протягом 24 годин. Звертаємо Вашу увагу, що зміна NS–серверів набирає чинності протягом 24-72 годин з моменту їх зміни, залежно від швидкості оновлення DNS-Кеша Вашого інтернет-провайдера. Максимальний проміжок

Де мешкали марійці?Де мешкали марійці?

марі, марій, мари, маре, мірі, марі; російська дореволюційна назва – черемиси) – фінно-угорський народ в Росії, який проживає, в основному, Республіці Марій Ел та на півночі Республіки Башкортостан. Хто такі

Де зараз Еліна Камірен з дому 2?Де зараз Еліна Камірен з дому 2?

Еліна Камірен: «Будинок, в якому знаходиться моя квартира, збираються зносити» Екс-учасниця скандального реаліті-шоу є господаркою житла в Сочі вартістю 17 мільйонів рублів. Нещодавно білявка дізналася, що будинок, у якому знаходиться