Актуальні поради Українцям Скільки калорій у 100 г смаженої курячої печінки

Скільки калорій у 100 г смаженої курячої печінки

Куряча печінка у 100 г містить близько 20 г повноцінного білка, що складає четверту частину добової потреби організму людини. Енергетична цінність цього субпродукту всього 116 калорій.

Цинк та біотин (вітамін з групи В) покращують стан шкіри при запаленнях (дерматитах, нейродермітах). 1. Вживати печінку потрібно не щодня, за винятком залізодефіцитних анемій, а раз в 1-2 тижні, і, обов'язково – з великою кількістю овочів.

Якщо говорити про користь курячої печінки, вона містить найбільше таких мінералів, як селен та залізо, не така жирна та має менше білку. Яловича багата на цинк, фосфор, вітамін В12, вітаміни групи В, А та D. Свиняча ж печінка є лідером за кількістю заліза та білка.

Печінка є чудовим джерелом як заліза, так і вітаміну B12, які в поєднанні підтримують клітини крові в хорошому, робочому стані. Поліпшення здоров'я кісток. Печінка містить вітамін К, який є критично важливим для здоров'я кісток. Вітамін К допомагає організму краще засвоювати кальцій.

Білки — 25,8 г, Вуглеводи — 1,1 г, Вода — 65,2 г, Зола — 1,5 г.

"Завдяки вмісту заліза та вітамінів куряча печінка може допомогти у боротьбі з дефіцитом вітаміну B12. Результат – здоров'я крові", – додає лікарка. Червоні кров'яні тільця вашого тіла потребують заліза та вітамінів для транспортування кисню та запобігання анемії.





Калорійність курячої печінки на 100 грам в сирому вигляді становить всього 136 калорій. Але скільки їх міститься в тушкованої, смаженої або вареної?

Related Post

Як зв’язатися з оператором Мої Документи?Як зв’язатися з оператором Мої Документи?

Здрастуйте! Ви вирішили звернутися до МФЦ за державною або муніципальною послугою. Якщо виникли питання як це зробити, які документи потрібні, до кого і в який час вам звернутися, радимо зателефонувати