Актуальні поради Українцям Як зробити так, щоб Аліса назвав мене на ім'я?

Як зробити так, щоб Аліса назвав мене на ім'я?

Якщо хтось із користувачів захоче, щоб Аліса називала його інакше, йому достатньо сказати: «Алісо, називай мене [нове ім'я]».

Зробити Алісу помічником за замовчуванням

  1. Відкрийте програму Установки та виберіть Програми та сповіщення.
  2. Натисніть Розширені налаштування, а потім виберіть Програми за промовчанням → Помічник та голосове введення.
  3. Натисніть Помічник та виберіть Аліса з списку. Підтвердьте виконання операції.

У додатку Будинок з Алісою перейдіть до Установки. Виберіть пункт АлісаВідгукуватись на ім'я. Позначте варіант, який вам подобається.

По-друге, сервіс уміє запам'ятовувати лише одного користувача. По-третє, якщо користувач має кілька колонок різних моделей, процедуру запам'ятовування голосу необхідно пройти на кожній з них.

Related Post

Який м'яз бере участь у розгинанні передпліччя?Який м'яз бере участь у розгинанні передпліччя?

Триголова м'яз плеча Функція розгинає передпліччя у ліктьовому суглобі, довга головка розгинає і наводить плече Антагоніст Двоголова м'яз плеча (біцепс) Каталоги Gray FMA TA98 Плечовий м'яз розташований під двоголовим м'язом

Як поділити по складах слово автомобіль?Як поділити по складах слово автомобіль?

Слово "Автомобіль" складається з 4 складів: А-вто-мо-біль.Nov 30, 2021 Поділ слова на склади відбувається таким чином, щоб склад вимовлявся за наростаючою: від глухої вимови до дзвінкого. Тому склади з декількох

Як зробити Камінь Відлуння Анемокула?Як зробити Камінь Відлуння Анемокула?

Камінь луни анемокула – витратний інструмент, який можна створити за допомогою алхімії. Його рецепт можна отримати, досягнувши 2 рівня репутації у Мондштадті. Після надягання його через інвентар, використання цього предмета