Актуальні поради Українцям В якому алфавіті 40 букв?

В якому алфавіті 40 букв?

У угорською алфавіті 40 букв (14 голосних, 26 приголосних).

алфавіт кхмерської мови Що стосується іншої крайності, то найбільшим алфавітом є алфавіт кхмерської мови, яка налічує 72 літери. Кхмерською мовою кажуть жителі Камбоджі, а їхній унікальний алфавіт навіть зафіксовано у книзі рекордів Гіннеса.

Старослов'янська кирилиця – перша кирилична абетка з 46 букв, що склалася на рубежі IX і X століть для запису старослов'янської та згодом церковнослов'янської мов. Також буквар цієї абетки.

Італійська мова Італійська мова Надзвичайно красиве за накресленням (і так само складне для вимови) слово quattrocentocinquantaquattromilaquattrocentocinquantaquattro складається з 60 букв.

Related Post

Як правильно пишеться чотири або чотири?Як правильно пишеться чотири або чотири?

Значення слова “чотири” ЧОТИ́РЕ, чотирьох, чотирьом, чотирма́, про чотирьох, числ. Морфологічні та синтаксичні властивості відмінок Ім. чоти́ре Р. чотирьох Д. чотирьом В. одуш. чотирьох 4 (число) 4 чотири ← 2

Які чинники впливають на вартість грошей?Які чинники впливають на вартість грошей?

Цінність грошей у часі Головними причинами зміни вартості грошей у часі є інфляція, ризик і схильність до ліквідності. Інфляція – це процес, який характеризується підвищенням загального рівня цін в економіці

Навіщо вимочувати вим'я?Навіщо вимочувати вим'я?

Перед термічною обробкою яловиче вим'я потрібне неодмінно звільнити від залишків молока. Для цього вим'я необхідно вимочити, після чого варити протягом 4-6 годин у бульйоні з додаванням невеликої кількості овочів. Тоді