Просфора що робити

Зіпсовану просфору не викидайте. Вона використовувалася на богослужінні в проскомідії, її частинку виймали і вважали Чашу (Потир) для Причастя. Просфору можна спалити в печі, або віднести до храму, і попросити, щоби спалили.31 серп. 2021 р.

Що робити з Просфорою за упокій?

Вдома його слід зберігати у спеціальному місці, можна біля ікон, споживати зі святою водою лише натщесерце зі спеціальною молитвою: «Господи Боже мій, нехай буде дар Твій святий: просфора і свята Твоя вода на залишення гріхів моїх, на просвіту мого розуму, на зміцнення душевних і тілесних сил моїх, … Збережена копія

Що робити з Просфорою після причастя?

Вживати велику просфору потрібно так само, як і звичайну. натщесерце, після молитви на прийняття святої води та просфори, можна зі святою водою. Якщо вона дуже велика, можна розділити її на частини та з'їсти за кілька днів або поділитися з кимось ще й таким чином поділити радість. Бережи вас Бог!

Related Post

Zelmer або thomas що кращеZelmer або thomas що краще

Який миючий пилосос краще зелмер чи Томас? Після прочитання обговорень та різних відгуків, переміг Zelmer. Чим він мене підкупив до особистого знайомства? Це, простотою в експлуатації (за відгуками), надійністю (фірмова

Чим найкраще з'єднувати електричні дротиЧим найкраще з'єднувати електричні дроти

Мабуть, найшвидший спосіб – це пружинні клеми. Після того, як зняли ізоляцію з жили, достатньо помістити кінець оголеного дроту в клему і зафіксувати. Цей спосіб зручний при роботі з м'якими