Актуальні поради Українцям Як отримують пір'я для пуховиків?

Як отримують пір'я для пуховиків?

Чий пух? У якісних пухових куртках використовується тільки сірий гусячий або білий гусячий пух у суміші з пером. Білий гусячий пух якісніший за сірий гусячий пух. У масових виробах допускається качиний пух – але він не конкурує з гусячим пухом у принципі.

Наповнювачем якісного пуховика може бути тільки пух водоплавного птаха (гагачий, гусячий, качиний), тому що він має водовідштовхувальні властивості. Курячий пух і пір'я не призначені для цього, виріб з ними швидко прийде в непридатність.

Пух, в відмінність від перамає короткий тонкий стрижень з м'яким на дотик чином. Борідки довші, ниткоподібні, не мають між собою зчеплення і не утворюють цільної пластини. Очин у пуху дуже маленький, не довший за 1 міліметр, у той час як опахальна частина такого пера досягає довжини 20-30 міліметрів та більше.

Related Post

Яка має бути температура в інкубаторі для перепелиних яєць?Яка має бути температура в інкубаторі для перепелиних яєць?

Протягом перших 12 днів температура повітря в інкубаторі не повинна перевищувати 37,7 ° С, а вологість не 60%. З 13 по 15 днів температура знижується до 37,2°С, вологість теж зменшується

Як діє розстрочка телефону?Як діє розстрочка телефону?

Розстрочка – оплата вартості товару частинами протягом заздалегідь встановленого строку. Фактично вам потрібно буде перераховувати гроші щомісяця, поступово погашаючи заборгованість. Схоже на кредит, чи не так? Головна відмінність — без