Актуальні поради Українцям Як зміна клімату впливає здоров’я людини

Як зміна клімату впливає здоров’я людини

Потенційні ризики для здоров'я через зміну клімату варіюють від підвищення частоти хронічних захворювань на зразок астми чи цереброваскулярних хвороб, до збільшення розповсюдження інфекційних захворювань, особливо тих, що передаються трансміссивним шляхом, включаючи гарячку Денге, малярію та чикунгунью.

Загальний вплив на здоров'я Прямі, непрямі та соціальні динамічні наслідки зміни клімату на здоров'я та добробут спричиняють такі наслідки для здоров'я: серцево-судинні захворювання, респіраторні захворювання, інфекційні захворювання, недоїдання, психічні захворювання, алергії, травми та отруєння.

До захворювань від температурних перепадів, перш за все, можна віднести перегрівання та переохолодження. Різкі зміни погоди призводять до загострення серцево-судинних захворювань: гіпертонічної хвороби, стенокардії, інфаркту міокарда.

Зміна клімату може впливати на суспільство, економіку та екосистеми. Вона може призводити до екстремальних погодних явищ, втрати біорізноманіття, підвищеного ризику для здоров'я та вимушеного переселення людей.

Із кліматичними факторами тісно пов'язані функціональний стан і захисні реакції організму, а також мотивація поведінки. Це, своєю чергою, визначає ймовірність виникнення цілої низки захворювань, зокрема психічних розладів.

Глобальне потепління — це зміни в навколишньому і соціальному середовищах, що спричинені (прямо або опосередковано) антропогенними викидами парникових газів. Більшість науковців прийшли до консенсусу, що зміна клімату відбувається, і що головним чинником цієї зміни є людська діяльність.





Очікується, що вплив зміни клімату на здоров’я зростатиме відповідно до прогнозованого поточного глобального потепління для різних сценаріїв зміни клімату.

Related Post

Як встановити секундомір на відео на айфоні?Як встановити секундомір на відео на айфоні?

Встановлення таймер. Натисніть вкладку «Таймер». Встановіть тривалість і звук, що відтворюється після закінчення відліку. Порада. Якщо Ви хочете заснути під час відтворення аудіо або відео, можна встановити таймер, що зупинить

Як надути Баблс?Як надути Баблс?

Пір’я всередині кулі – символ любові та ніжності. Тип куль: вініловий пластик. Час польоту кулі: від 2 днів, залежно від вологості та температури повітря. Ємність необхідно наповнити водою на половину,

Як називається ранкова молитва християн?Як називається ранкова молитва християн?

Молитви ранкові (церк. -слав. Мл҃тви ᲂу҆тренні) – перша частина обов'язкового щоденного регулярного молитовного (келейного) правила парафіянина і клірика Російської православної церкви, а також деяких помісних церков, історично пов'язаних з РПЦ,