Актуальні поради Українцям Як схиляється займенник він відмінками?

Як схиляється займенник він відмінками?

Називний відмінок: воно. Родовий відмінок: його. Давальний відмінок: йому Знахідний відмінок: його.

Родовий відмінок: мене, тебе, його, її, їх, нам, вам. Давальний відмінок: мені, тобі, йому, їй, їм, нам, вам. Знахідний відмінок: мене, тебе його, її, їх, нас, вас. Творчий відмінок: мною, тобою, ним, їй, ними, нами, вами.

Усе займенники змінюються по відмінкам, крім кількох несхильних слів: негативні займенники «хтось» (вживається тільки у формі називного відмінок), «щось» (тільки у формі називного та знахідного відмінок); присвійні займенники "його", "її", "їх" (є тільки форма родового відмінок).

Related Post

Як має харчуватися чоловік?Як має харчуватися чоловік?

Корисною для чоловіків вважають таку їжу: м'ясо нежирних сортів – телятина, курка, індичка, кролятина; жирні сорти риби – оселедець, форель, скумбрія, сьомга; кисломолочні продукти – сир, кефір, натуральний йогурт, ряжанка,

Як називається ярий ріпак?Як називається ярий ріпак?

Ріпак або Кольза (лат. Brássica nápus) – вид трав'янистих рослин роду Капуста сімейства Капустяні або Хрестоцвіті (Brassicaceae). Ярий ріпак відноситься до сімейства капустяних (хрестоцвітих) і є гібридом капусти та сурепиці.

Де навчався Фет?Де навчався Фет?

У 1838 році Фет вступив на юридичний факультет Московського університету, але невдовзі перейшов на історико-філологічний. З першого курсу він писав вірші, які зацікавили однокурсників. Московський державний університет ім. М.В. в