Актуальні поради Українцям Як вирощувати з насіння пеларгонію?

Як вирощувати з насіння пеларгонію?

Щоб пеларгонія з насіння виросла, його потрібно розкласти на поверхні, а зверху трохи присипати ґрунтом і зволожити з ручного пульверизатора. Можна насіння не присипати, а злегка втиснути у вологу землю сірником на глибину не більше 3-5 мм. посіви на 5 хвилин для провітрювання.

Посадка насіння герані Ємність заповніть приготовленим ґрунтом наполовину, зволожте його теплою водою. Далі слід розкласти на вологій поверхні землі насіння герані. Відстань між насінням 3-4 см. Заготовку засипте невеликим шаром землі, потім знову зволожте ґрунт.

Як посадити насіння пеларгонії на розсаду Насіння розкладається по поверхні субстрату. Можна сіяти в борозенки, можна розкласти в довільному порядку на невеликій відстані один від одного. Потім злегка придавлюємо його руками до землі, а зверху присипаємо тонким шаром (не більш як 0,5 см) з піску або торфу.

Підготовлене до посадки насіння сходить через 7-10 днів, а без передпосівної обробки його проростання не дружне і може розтягнутися до 3 місяців. У продаж надходить насіння, вже очищене від покривної луски, воно сходить через 2-3 тижні.

Related Post

Як звати Лізу із серіалу Папік?Як звати Лізу із серіалу Папік?

Дар'я Сергіївна Петрожицька (укр. Дар'я Сергіївна Петрожицька; нар. 31 травня 1991, Чернігів) – українська актриса театру та кіно. Широку популярність отримала завдяки ролі Лізи у серіалі «Папік». Дар'я Петрожиц…ЛізаАнастасія Станісла…

Як оформити дисертацію у списку джерел?Як оформити дисертацію у списку джерел?

Якщо список літератури не поділяється за типами джерел, то посилання на дисертацію в списку літератури вказується в алфавітному порядку у масиві інших джерел. Якщо ж список літератури поділяється за типами