Актуальні поради Українцям Як розрахувати дозу цефотаксиму для дитини

Як розрахувати дозу цефотаксиму для дитини

Дітям рекомендуються добові дози від 150 до 200 мг/кг маси тіла на добу, розділені на рівні дози, кожні 6–8 годин. Новонародженим від 1-го до 7-го днів життя можна вводити 50 мг/кг маси тіла цефотаксиму кожні 12 годин, а новонародженим від 7-го до 28-го днів життя — 50 мг/кг маси тіла кожні 8 годин.

Для в / м або в / в струминного введення 1 г препарату розчиняють в 4 мл стерильної води для ін'єкцій, 2 г препарату – в 10 мл стерильної води для ін'єкцій. Для в / м введення цефотаксим також можна розчиняти в 1% розчині лідокаїну (вводять глибоко в сідничний м'яз).

Для внутрішньовенного струминного введення 1 г порошку розчинити у 8 мл стерильної води для ін'єкцій. Вводити повільно протягом 3-5 хвилин. Для внутрішньовенної інфузії 1 г порошку розчинити у 50 мл 0,9 % розчину натрію хлориду або 5 % розчині глюкози. Тривалість інфузії становить 50-60 хвилин.

Цефотаксим – інструкція із застосування, купити Цефотаксим розчин в Україні | Ціна від 12.30 грн.

Дозу для дітей можна розрахувати за допомогою таких формул: а = А · М (кг) / 70 (за Кларком); а = А · В / В + 12 (за Юнгом), де А — доза дорослого; М — маса тіла дитини; В — вік дитини (кількість років).

Розчинники для антибіотиків такі: Можуть бути вода для ін'єкцій, ізотонічний (0,9 %) розчин натрію хлориду, а найчастіше для зменшення больових відчуттів під час ін'єкцій — 0,25-0,5 % розчин новокаїну чи лідокаїну.





Антибіотик Цефотаксим – це протимікробний препарат розширеного спектру дії, який призначений для внутрішньом’язового введення. Ліки випускається у …

Related Post

Як відбувається церемонія одруження у загсі?Як відбувається церемонія одруження у загсі?

Процесію очолює наречена з нареченим, слідом за ними йдуть свідки, потім – батьки, і лише потім – родичі та друзі. Церемоніальна частина включає оформлення документів, мова співробітника ЗАГСу, обмін кільцями,

Як дівчина має ходити до церкви?Як дівчина має ходити до церкви?

Жінкам, дівчатам і дівчаткам під час відвідин храмів прийнято одягати спідниці, сукні чи сарафани. До речі, певної «правильної» довжини чи крою спідниці немає. Вона не обов'язково має бути прямою, чорною

Навіщо вимочувати вим'я?Навіщо вимочувати вим'я?

Перед термічною обробкою яловиче вим'я потрібне неодмінно звільнити від залишків молока. Для цього вим'я необхідно вимочити, після чого варити протягом 4-6 годин у бульйоні з додаванням невеликої кількості овочів. Тоді