Актуальні поради Українцям Навіщо можна використовувати шкаралупу від фісташок?

Навіщо можна використовувати шкаралупу від фісташок?

Настояна на горілці шкаралупа фісташок, користь якої зберігається протягом п'яти років, допомагає в лікуванні наступних недуг:

  1. стоматиту та ангіни;
  2. респіраторних захворювань;
  3. гіпотонії;
  4. недокрів'я;
  5. полегшення стану під час клімаксу;
  6. підвищення цукру у крові.

22 червня 2021

Гарним органічним дренажем може послужити шкаралупа волоських горіхів або фісташок. Так само можна використовувати, пропарену 10 хвилин або продезінфіковану в розчині марганцівки яєчну шкаралупу.

Шкаралупу використовують у ландшафтному дизайні – як прикрасу навколо квітів та кущів, для створення доріжок у дворі, саду чи городі. – Шкаралупу використовують як мульчу. Для мульчування дерев та кущів підходять половинки шкаралупи та шматки розміром 1,5-2 см, для квітів та городніх грядок – до 0,5 см.

Related Post

Як звати алегрову насправді?Як звати алегрову насправді?

Олександр Григор'єв… АлегоровСерафима Михайлов… Сосновська Ірина Алегорова/Батьки Ім'я російської співачки Ірини Аллегрової настільки звичне слуху, що ледве віриться, що артистка міняла і ім'я, і ​​прізвище. Як виявилось, у дитинстві майбутню

Чи можна перевищити швидкість на 20 кмЧи можна перевищити швидкість на 20 км

Законопроєкт №6463 від 24.12.2021 передбачає штраф у розмірі 3 400 грн за перевищення швидкості більше ніж на 80 км/год. Законопроєкт №6523 від 18.01.2022 пропонує більші штрафи залежно від ступеня перевищення,