Актуальні поради Українцям Який вигляд має меланома на ранній стадії?

Який вигляд має меланома на ранній стадії?

Який вигляд має меланома на початковій стадії? Початкова стадія меланоми на вигляд мало відрізняється від звичайної родимки. Коли пухлина прогресує, її текстура і забарвлення змінюються: горбок ущільнюється, виступає над шкірою і набуває темно-коричневого, чорного, червоного кольору або втрачає пігмент.May 20, 2016

Дуже важливо у діагностиці цього захворювання знати основні ознаки меланоми шкіри.Симптоми метастазуючої меланоми

  1. поява відкритих ран та виразок у ділянці вогнища ураження;
  2. поява сірого відтінку шкірних покривів;
  3. утворення підшкірних шишок;
  4. збільшення лімфовузлів;
  5. поява кашлю;
  6. часті мігрені;
  7. різке скидання ваги.

Симптоматика початковій стадії меланоми

  1. новоутворення має вигляд пігментної плями;
  2. забарвлення плями, як правило, неоднорідне;
  3. пляма має асиметричну форму (тоді як форма звичайної родимки – правильне коло);
  4. поверхня новоутворення має характерний блиск;
  5. волосяний покрив на пухлини відсутня;

Воно являє собою невеликий опуклий горбок, рожевий або тілесного кольору, гладкий або шорсткий на навпомацкищо досить важко прийняти за злоякісну пухлину.

Related Post

Як дізнатися, який потрібен блок живлення?Як дізнатися, який потрібен блок живлення?

Розрахунок потужності БЖ Щоб визначити потрібну потужність, слід скласти споживання всіх комплектуючих (включно з відеокартою, жорстким диском, шинами pci-express, дискетами…) і додати ще 20-30% зверху. Це потрібно для стабільності роботи

Як назвати свого вихованця в Майнкрафті?Як назвати свого вихованця в Майнкрафті?

Спочатку потрібно перейменувати бирку на потрібне ім'я на ковадлі. Після цього потрібно клацнути ПКМ на мобі, тримаючи бирку в руці, тоді він отримає ім'я. Після використання бирка зникає. Нове ім'я

Як виник Олонець?Як виник Олонець?

При злитті двох найбільших річок Олонецької рівнини — Олонки та Мегреги – І виник Олонець. Вперше у письмових джерелах Олонець згадується у приписці до Статуту новгородського князя Святослава Ольговича. Сам