Актуальні поради Українцям Як дізнатись яка у мене світлодіодна стрічка?

Як дізнатись яка у мене світлодіодна стрічка?

Вид світлодіодів визначається їх розміром, що позначається чотиризначним числом – 2835, 3528, 5060, 5730 та інші. Перші дві цифри означають довжину світлодіода у міліметрах, другі дві цифри – ширину у міліметрах.Aug 8, 2018

Day – Білий денний (4000-5000 К) White – Білий чистий (6000-8000 К) Cool – Білий холодний (8000-10000 К) Red – Червоний 625 нм.9. Колір плати:

  1. LUX – стрічка покращеної якості, біла плата
  2. W – біла плата
  3. B – чорна плата

Формула розрахунку споживаної потужності стрічки (Вт) Для обчислення споживаної потужності (Вт) ми використовуватимемо формулу P(Вт) = U(В) * I(А), де U – напруга у Вольтах, I – сила струму в Амперах.

Спочатку мультиметром заміряємо 220 вольт на клемах L (фаза) та N (нуль). Потім на клемах V+ та V– перевіряємо 12/24 вольта. Виміри необхідно проводити двічі: під навантаженням та на холостому ходу.

Related Post

Де мешкали запорізькі козаки?Де мешкали запорізькі козаки?

Запорізькі козаки, запоріжці – частина козацтва Подніпров'я, на території сучасної України, що на 1555 рік мали низку розрізнених військових укріплень («містечка» або «січі» (засіки)) та поселень (хутори, зимівники) за дніпровськими

Як оформити даровану квартиру між близькими родичами?Як оформити даровану квартиру між близькими родичами?

Скільки коштує у нотаріуса оформлення дарчої? Нотаріальне посвідчення договору стоїть дорожче: 0,5% вартості квартири (або частки в квартирі), але не менше 3000 рублів, плюс приблизно 4300 рублів за технічну роботу.