Актуальні поради Українцям Який вигляд має вітрянка у дітей до року?

Який вигляд має вітрянка у дітей до року?

Основна ознака вітряної віспи – рясний висип у вигляді невеликих пухирців з рідиною на шкірі та слизових оболонках. Їхня поява супроводжується свербінням, який приносить малюкам сильний дискомфорт. Висип з’являється на тілі, голові (і у волосистій частині, і на обличчі), у роті, на статевих органах.

Починається, в більшості випадків, з різкого підйому температури до високих значень (39-40С). Відразу ж за цим по тілу починають з’являтися прищики, які швидко заповнюються рідиною і починають свербіти. Через 8-10 годин вони лопаються, потім покриваються скоринкою і зникають.

Плями під час вітрянки мають рожевий відтінок у перші дні захворювання, потім вони перетворюються на невеликі горбки з прозорим вмістом. Через 3-4 дні бульбашки лопаються і це місце покривається скоринкою, а через 1-2 тижні скоринка зникає. Крім висипу першими ознаками вітрянки є сильний свербіж.

Вітрянка вважається дитячим захворюванням, оскільки в основному хворіють у дошкільному та молодшому шкільному віці. У дітей період хвороби – відносно короткий (близько 10 днів), тоді як у дорослих він може тривати три тижні і більше.

Related Post

Як повне ім'я Соня?Як повне ім'я Соня?

Похідні імен Софія (Софія) – Софіюшка, Софа, Соня, Сонюшка. Соня — це прізвисько Софії, навіяне російською формою цього імені Софія. У стилістичному плані імена також різняться: Софія ім'я ближче до