Актуальні поради Українцям Як відмовитись від технічного обслуговування газового обладнання?

Як відмовитись від технічного обслуговування газового обладнання?

Відмова від укладання договору на техобслуговування та ремонт обладнання як внутрішньобудинкового, і внутрішньоквартирного, тягне у себе застосування норм адміністративного кодексу Російської Федерації, і навіть призупинення подачі газу квартиру чи будинок.

У рахунках за газ у мене стоїть абонентська плата за технічне обслуговування, чи можу я відмовитися платити? Можете. Закон не забороняє укладати договір про абонентську плату, але нав'язувати технічне обслуговування постачальник газу не має права відповідно до 16 статті закону «Про захист прав споживачів».

Насправді ви повинні платити не за огляд, а за техобслуговування. У переліку робіт з ТО є, звичайно, візуальна перевірка відповідності встановлення обладнання нормативним вимогам. Також повинні перевірятися герметичність з'єднань – приладом або мильною емульсією; цілісність та укомплектованість обладнання.

Related Post

Як правильно пишеться не друг а ворог?Як правильно пишеться не друг а ворог?

Ти, виявляється, не друг, а ворог (Протипоставлені іменники друг – ворог, тому союз а впливає на роздільне написання не). Залежно від намірів автора, допустимо писати "не дружити" і "недружити", розрізняючи

Як можна збільшити ікри на ногах?Як можна збільшити ікри на ногах?

Класичні вправи для прокачування литок – це підйоми на шкарпетки. І тут є два варіанти: підйоми на шкарпетки стоячи або сидячи. При сидінні на спеціальному тренажері акценти робляться на камбалоподібні

Як відбувається логопедичний масаж?Як відбувається логопедичний масаж?

Масаж може починатися з комірної зони (шия, плечі, верхня частина спини), потім масажуються м'язи обличчя, а також язика (якщо це необхідно). У разі потреби під час масажу використовуються спеціальні інструменти