Актуальні поради Українцям Чому не можна перекип’ячувати воду

Чому не можна перекип’ячувати воду

Чим частіше ви кип'ятите одну й ту ж воду, тим небезпечнішою для здоров'я вона стає. У такій воді утворюються шкідливі речовини, як то: миш'як, фториди, нітрати. Миш'як. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, найбільший ризик для здоров'я представляє саме ця речовина.

Кип'ятіння води – це ефективний спосіб знищення багатьох мікроорганізмів, бактерій і вірусів, які можуть бути присутніми у воді та спричиняти захворювання. Кип'ятіння вбиває хвороботворні мікроби і робить воду безпечною для пиття.

Від кип'ятіння гине патогенна мікрофлора. Значить, можна убезпечити себе від небезпечних вірусів і бактерій, якщо закип'ятити воду з джерела. А ще при нагріванні руйнуються деякі органічні сполуки, які в наслідок випадають в осад.

Яку воду необхідно очистити та як це зробити Перед тим як використовувати таку воду для приготування їжі або ж для пиття, її необхідно прокип'ятити. "Це не як у звичайному чайнику електричному, дві хвилини-30 секунд вона кипить, а прокип'ятити хоча б 5-10 хвилин, бажано пів години взагалі.

Перш за все потрібно відзначити, що для кожної людини добова потреба води індивідуальна – нам потрібно близько 30-40 мл рідини на кожен кілограм ваги. Наприклад, при вазі 60 кг потрібно 1,8-2,4 л води, а при вазі 90 кг – 2,7-3,6 л води щодня.





Чому не можна кип’ятити воду повторно і чим це небезпечно. 22 липня 2018, 10:10 | Медицина. Перед кип’ятінням води не доливайте і не змішуйте свіжу воду із залишками попередньо закип’яченої. Вода …

Related Post

Як називається спеціаліст з обробки фото?Як називається спеціаліст з обробки фото?

Ретушер: хто це і чим займається Ретушер – фахівець, який займається корекцією фотографій Сфера дозволяє йому працювати в галузі обробки картинок для лендингів, блогів, інтернет-магазинів. Скільки коштує ретуш фотографії за

Якого року у Радянському Союзі з'явився шифер?Якого року у Радянському Союзі з'явився шифер?

Історія сучасного шиферу почалася в 1901 року. Тоді австрійський інженер Людвіг Гатчек запатентував спосіб виготовлення плит із азбестоцементу. Schiefer – сланець) – будівельний матеріал, плоскі або хвилясті плити невеликих розмірів.