Актуальні поради Українцям Де впав літак Гагаріна

Де впав літак Гагаріна

27 березня 1968 року Юрій Олексійович Гагарін, перша людина з планети Земля, яка побувала в космосі, загинув в авіаційній катастрофі, здійснюючи навчальний політ літаком МіГ-15УТІ під керівництвом пілота-інструктора Володимира Сєрьогіна поблизу селища Новосьолово Кіржацького району Владимирської області.

Саме цього дня 1961 року радянський льотчик Юрій Гагарін вперше побачив Землю з орбіти. Цей політ справді був космічним: вихід на орбіту з апогеєм у 327 км, обліт навколо Землі та приземлення.

Перші польоти космонавтів різних країн світу

КраїнаІм'я
1СРСРЮрій Гагарін
2СШААлан Шепард (суборб. політ)
Джон Гленн (орб. політ)
1970-ті

Юрий Алексеевич Гагарин; 9 березня 1934, Клушино, Гжатський район, нині Смоленська область, Західна область, Російська РФСР, СРСР — 27 березня 1968, поблизу села Новоселово, Киржацький район, Владимирська область, Російська РФСР, СРСР) — льотчик-космонавт СРСР, Герой Радянського Союзу (1961), кавалер найвищих знаків …

Перший політ 18—19 березня 1965 року разом з Павлом Беляєвим здійснив політ у космос другим пілотом на космічному кораблі «Восход-2». Під час цього польоту Леонов здійснив перший в історії космонавтики вихід у відкритий космос тривалістю 12 хвилин і 9 секунд.





Загибель Юрія Гагаріна; МіГ-15УТІ в музеї Угорських ВПС Загальні відомості Дата 27 березня 1968 року Причина не встановлена Місце Новосьолово, Кіржацький район, Владимирська область, РРФСР

Related Post

Як правильно зробити підшкірний укол собаці?Як правильно зробити підшкірний укол собаці?

Виконання підшкірного уколу Вибирають ділянку холки між лопатками. Злегка відтягують шкіру, розсовуючи шерсть. Якщо шуба дуже густа та довга, краще збрити невеликий шматочок. Голку вводять під кутом 45о на половину

Як звали дівчинку та хлопчика з казки гуси лебеді?Як звали дівчинку та хлопчика з казки гуси лебеді?

Братиць — у деяких версіях носить ім'я Івашечка, але зазвичай не називається на ім'я. Сестриця — хоробрий дівчинка, не боїться Баби Яги та її гусей; в деяких версіях називається Оленкою