Актуальні поради Українцям Як подивитися те, що я Лайкал в інстаграмі?

Як подивитися те, що я Лайкал в інстаграмі?

Як подивитись вподобані публікації в Instagram 2022? Щоб переглянути вподобані публікації в Instagram в 2022 році, відкрийте програму і перейдіть в свій профіль. У розділі “Підписки” ви побачите розділ “Пости, що сподобалися”. Торкніться цього, щоб переглянути всі публікації, що сподобалися.

Натисніть кнопку опцій (значок із зображенням трьох горизонтальних ліній у верхньому правому куті) і перейдіть до Установки.

  1. У розділі «Акаунт» виберіть опцію «Сподобалися вам публікації».
  2. Перегляньте фото у зручному форматі – у вигляді списку або сітки.

Все, що ти відзначив кнопкою Мені подобається ВКонтакте (поставив реакцію, лайк, лайкнув), можна знайти у будь-який момент за посиланням:

  1. Мої реакції
  2. Мої закладки
  3. Там знаходяться всі люди, групи, паблики та інші посилання, які ти додав до закладок. …
  4. На стартовій сторінці Вхід.ру є доступ до закладок одним натисканням.

Related Post

Як називали бога вогню?Як називали бога вогню?

Агні́ (санскр. अग्नि, «вогонь», русявий вогонь) — індійський бог вогню, домашнього вогнища, жертовного багаття. Головний із земних богів, основною функцією якого є посередництво між ними та людьми. Гефе́ст (др.-грец. Ἥφαιστος)

Як зробити щоб волосся тримало форму чоловікові?Як зробити щоб волосся тримало форму чоловікові?

Чоловічі засоби для укладання волосся Віск Як нескладно здогадатися, в його основі – натуральний бджолиний віск, який відповідає за відмінну фіксацію зачіски. … Помада Ці засоби для стайлінгу чоловічого волосся

Як дізнатися що час міняти телефон?Як дізнатися що час міняти телефон?

Основні ознаки зношування: телефон швидко розряджається, перегрівається, вимикається сама собою. Якщо у вашому телефоні немає попередження про знос батареї, але ви підозрюєте, що її стан погіршився, перевірте стан акумулятора. Можна