Актуальні поради Українцям Навіщо призначають Утрожестан на ранніх термінах вагітності?

Навіщо призначають Утрожестан на ранніх термінах вагітності?

Мікронізований прогестерон (Утрожестан) – високоефективний засіб комплексної терапії загрози переривання вагітності у І та ІІ триместрах.

Утрожестан – це ліки, що використовуються в допоміжних репродуктивних технологіях (ДРТ) для досягнення більшої товщини ендометрію, що сприяє імплантації ембріона в матку.

Сприяє переходу слизової оболонки матки з фази проліферації, що викликається фолікулярним гормоном естрадіолом, секреторну фазу. Після запліднення сприяє переходу в стан, необхідний розвитку заплідненої яйцеклітини. Зменшує збудливість та скоротливість мускулатури матки та маткових труб.

При вагітності препарат можна, можливо застосовувати лише інтравагінально. Препарат слід застосовувати з обережністю у ІІ та ІІІ триместрах вагітності через ризик розвитку холестазу

Related Post

Де починається часовий пояс?Де починається часовий пояс?

За точку відліку було прийнято грінвічський меридіан – нульовий меридіан. Зараз поясний час встановлюється щодо всесвітнього координованого часу (UTC), введеного замість часу за Грінвічем (GMT). UTC+14:00 самий східний часовий поясТому

Як зробити екскреторну урографію?Як зробити екскреторну урографію?

Процедура екскреторна урографія У положенні хворого лежачи на спині, на рентгенівському столі, спочатку виконується оглядовий знімок нирок, сечоводів та сечових шляхів. Після перегляду цього знімка лікарем-рентгенологом та урологом, внутрішньовенно вводиться

Як повне ім'я Соня?Як повне ім'я Соня?

Похідні імен Софія (Софія) – Софіюшка, Софа, Соня, Сонюшка. Соня — це прізвисько Софії, навіяне російською формою цього імені Софія. У стилістичному плані імена також різняться: Софія ім'я ближче до