Актуальні поради Українцям Як зрозуміти, що горить масло в двигуні?

Як зрозуміти, що горить масло в двигуні?

Якщо Ви виявили сизий дим, Вам слід переконатися, що є чад олії в двигуні, Зверніть увагу на вихлопну трубу. Якщо згоряння є, то на краях вихлопної труби з'являється маслянистий чорний наліт..

Що таке чад олії? Його ознаки

  1. Сизий дим із вихлопної труби – найпоширеніша ознака. При згорянні чистого якісного бензину сизий «вихлоп» відсутній;
  2. Масляниста чорна кромка на вихлопній трубі автомобіля також свідчить про чад мастильного матеріалу в двигуні.

Aug 16, 2017

Більшість рослинних олій починають димитися при температурі 232°C, у той час як тваринні жири (такі, як сало або гусячий жир) починають димити при температурі 191°C.

Відмінним показником витрати олії є вихлопна труба. У неї можна засунути пальці чи тканину. Якщо там виявлено якусь кількість олії – отже, є великі проблеми з його витратою. У нормальному стані всередині труби може бути сажа, кіптява, але не більше того.

Related Post

Скільки кг витримує мотузка для білизниСкільки кг витримує мотузка для білизни

Якщо візьмемо дворазовий запас міцності, то, виходить, безпечно на такий мотузці розміщувати не більше 5 кг білизни. Таким чином, на нашу думку, найбільш правильно використовувати в якості білизняний мотузки –

Як повне ім'я Соня?Як повне ім'я Соня?

Похідні імен Софія (Софія) – Софіюшка, Софа, Соня, Сонюшка. Соня — це прізвисько Софії, навіяне російською формою цього імені Софія. У стилістичному плані імена також різняться: Софія ім'я ближче до