Актуальні поради Українцям Як Самокат доставляє так швидко?

Як Самокат доставляє так швидко?

Як це працює? Кур'єри-партнери Самокату доставляють товари на велосипедах за 15-30 хвилин залежно від зони доставки. Така оперативність можлива завдяки дарксторам, які Самокат відкриває у різних районах міста: на складання йде 2–5 хвилин, на доставку ще 5–20.21 Dec 2021

Кур'єри на велосипедах розвозять замовлення із даркстора. Даркстор схожий на магазин: є полиці з товарами та холодильники. Замовлення збирають за 2-5 хвилин, на доставку потрібно ще 5-20. 🥑 Чомусь десь доставка 15 хвилин, а десь 30?

Коли клієнт натискає кнопку “замовити”, починається складання замовлення. Повідомлення з'являється у програмі збирача у вигляді списку. Для зручності працівників кожен пункт супроводжується фотографією товару. Самі товари розташовані так, щоб маршрут збирача по даркстору вийшов мінімальним.

Даркстор (Від англ. Dark store) – це магазин-склад, в який не ходять покупці. Вони замовляють товари в онлайн-вітрині того ж магазину, а працівники ритейлера збирають замовлення та доставляють їх клієнтам. Саме через відсутність відвідувачів магазин називають темним.

Related Post

Скільки коштує Церепро уколиСкільки коштує Церепро уколи

Показання: Органічні, метаболічні порушення та нейродегенеративні захворювання головного мозку, особливо хвороба Альцгеймера. Ускладнення після інсульту. Травматичні пошкодження головного мозку (стани після оперативного втручання на мозку, закриті черепно-мозкові травми, струс мозку).

Де моє дівчисько актори?Де моє дівчисько актори?

Творці та актори Ангеліна НіконоваРежисер Сабіна ЄрємєєваПродюсер Аня ЧиповськаКіра Саша Горчилін Сергій Вікторія ІсаковаАктор Юрій БорисовАктор Олексій ЗолотовицькийАктор Хто-небудь бачив моє дівчисько – це про те, як легко щось зруйнувати,

Навіщо оформляти ЛПГ?Навіщо оформляти ЛПГ?

Плюси ведення ЛПГ ЛПГ має можливість вирощування сільськогосподарської продукції на продаж; відсутня необхідність надання будь-яких звітних даних та ведення бухгалтерського обліку; Виручка від продажу продукції, виробленої в ЛПГ, не оподатковується.3